Stihl GTA 26 Akkusaha setti

Monipuolinen akkusaha setti

149,01 (alv 25.5%)

30 päivän alin hinta: 149,01 (sis. alv)
Toimitusaika: 1-4 arkipäivää

5 varastossa

Tarvitset ehkä myös näitä..

Husqvarna Ketjuöljy, mineraali
7,99 (alv 25.5%)
Stihl AK 30.0 S akku
149,00 (alv 25.5%)
Stihl Akku AP 300 S
248,00 (alv 25.5%)
Stihl akku AS 2 akku
34,00 (alv 25.5%)
Stihl AL301 pikalaturi, 230 V/50 Hz
  • Hämeenlinna Not available
  • Riihimäki - 5
  • Tampere Not available
Tuotetunnus: GA010116918 Osasto: Avainsana tuotteelle

Kuvaus

Älä anna pienen koon hämätä. GTA 26 näyttää käytössä todellisen kokonsa. Kun leikkaat puita ja pensaita, pilkot oksia tai teet rakennustöitä: Se vakuuttaa suurella sahaustehollaan, hiljaisella toiminnalla, erittäin hyvällä ergonomiallaan ja pitkällä käyttöajallaan – 10,8 V vaihtoakkujen AS 2 ansiosta. Monipuolinen akkusaha. Puiden ja pensaiden karsintaan, oksien sahaamiseen tai rakennustöihin. 1/4“ PM3-teräketju tarjoaa suuren sahaustehon ja hyvän sahausjäljen. Pitävä kahva täydellistä ergonomiaa varten. Ketjun vaihto ilman työkaluja, taittuva ketjusuojus turvalliseen työskentelyyn, lataustilan näyttö. Sisältää AS 2 -akun ja AL 1 -laturin.

  • Käyttäjän turvallisuutta varten on akkusahalla taittuva ketjunsuojus, jonka voi nostaa 90°. Suojus antaa käyttäjälle suojaa samalla kun se ei estä työssä vaan antaa käyttäjän leikata koko leikkuupituudella.
  • Lataustilan LED-näyttö antaa yhdellä napin painalluksella tiedon akun jäljellä olevasta kapasiteetista. Näin voit ennakoida työajat ja ladata akun ajoissa.

 Tekniset tiedot

Nimellisjännite: 10,8 V

Paino: 1,2 kg

Paino: 2,6 lbs

Äänitehotaso: 86 dB(A)

Tärinäarvo vasemmalla: 2,9 m/s² 1)

Tärinäarvo oikealla: 2,8 m/s² 1)

Kiskon pituus: 10 cm

Kiskon pituus: 4 ”

Ohjainkisko uraleveys: 1,1

Leikkuukapasiteetti viipaleina: 40 PC 2)

IP_SCHUTZGRAD: N/A

Arviot

Arvosteluja ei vielä ole

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Stihl GTA 26 Akkusaha setti”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *